Kastani 42-2, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Aiakujundus - 2011. aasta moetrendid

Aiakujundus on väga varieeruv - suured ja väiksed aiad, õhulised ning tihedalt täis paigutatud aiad. 

Originaalsissekanne homeklondike.com blogist.

Too avarust!

Avarda oma eluruumi, tuues aeda valgust ja õhulisust. Betoonelementide vahel rippuvad rohelised vormid äratavad seina elule ning pakuvad värskust. Suured metallist taimelavad on ideaalsed maitsetaimede kasvatamiseks. Stiilsed veesilmad pakuvad modernset nüansi, olles samal ajal praktilised vihmavee konteinerid.

aiakujundus-trend-2011-maastikuarhitektuur-haljastus-modern


Jõuline, aga mugav aiakujundus.

Massiivsed betoonelemendid tekitavad tugeva ja jõulise tunde, aga pehmed padjad ja hoolikalt valitud lisadetailid muudavad selle suurepäraseks puhkenurgaks. Õhul pakuvad rohked laternad hubast ja romantilist äraolemist.

aiakujundus-aiamoobel-disain

Maakodu olgu maalähedane!

Maakohtadesse sobib enam taimerohke aiakujundus - eri kõrgustega taimed ja looklevad astangud muudavad üldmulje dünaamiliseks ja huvitavaks. Sopid, astmed ja rohkelt õistaimi iseloomustavad 2011. aasta trende maalähedases aiakujunduses.

aiakujundus-haljastus-trepp-maastikuarhitektuur

Casual aiakujundus.

Loo casual väliruum, kasutades madalat ergonoomilist mööblit. Kombineeri omavahel mööbel, värvilised kaltsuvaibad ja korrektsed potitiaimed, et luua elegantne boho keskkond.

aiakujundus-lounge-lillepott-haljastus

Modernne väliterrass.

Stiilne punutud aiamööbel, pehmed värvilised padjad, stiilsed tuleasemed, tume päiksevari ja potitaimed - see on 2011. trend terrasside kujunduses. Väliruum on eluruum! Koli õue!

aiakujundus-päiksevari-aiamööbel-disain-grill

Värvikas aiakujundus

Selles aias on omavahel oskuslikult kobineeritud palju aiakujunduselemente. Kollased kõrvitsat meenutavad pallid on tegelikult stiilsed Belisha lambid; punane postkast on muudetud kenaks kunstkoseks; ümarpeeglid annavad kena ülevaate kogu aianurgast. Väike terrass keset rohelust on mõeldud ühele inimesele, pakkudes parimat keskkonda mõtete kogumiseks.

aiakujundus-trend-kiviktaimla-betoon

Tõeline Vahemere stiilis sööginurk. 

Sinivalged kangad loovad juba iseenesest mõnusa miljöö. Valgest graniidist keskkond on aegumatu ja stiilne läbi aastate. Pilkude eest varjatud hoonesisene rõdu lummab imelise vaatega mäestikule.

aiakujundus-vanaaegne-mööbel-haljastus

Romantiline kogu pere aed.

Selline aiakujundus on ideealne noortele peredele - aed on lihtsasti hooldatav, mis annab aega kiireteks tometusteks ja pakub võimalust aeda nautida. Imekaunis aiamaja on suurepärane mängumaja lastele või lugemisnurk täiskasvanutele. Ideaalne aed, kus veeta kogu vaba aeg.

aiakujundus-romantiline-aiamaja-ajamööbel

Autor

Martti Mäger

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Turu 34B, III korrus, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates