Kastani 42-2, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Koli õue ja sisusta oma aed värvikalt!

aiamööbel-disainmööbel-aiadisain-aiakujundus

Suurbritannia disainelementide tootja ENCOMPASS pakub suures koguses häid lahendusi koduõue ilusaks ja mõnusalt kasutajasõbralikuks muutmiseks. Nende tootevalikus on kõik alates vaipadest ja lõpetades uhkete välikaminate ning lounge-komplektidega. 


Nende tootevalikuga saate tutvuda siin

Aiakujundus on lõbus!

Kuna koduaed on samaväärt tähtis paik kui elutuba, on selle kujundamine sama oluline ja loominguline protsess. Miks ei võiks kevadest sügiseni nautida iga hetke just värskes õhus? Võib ja nüüd on see mugav ja lõbus.

Mugavaks äraolemiseks leidke sobilikud välitingimustes kasutatavad vaibad, diivanid, padjad, kaminad ja muu oluline. Kaitske end päikese eest stiilsete varjudega ning varjake tuult efektiivsete rulooseintega. Kui sellest väheks jääb, saab alati lisada elusa tule: välikamin või lõkkease.

välikamin-aiakujundus-ajamööbel

Aiakujunduses pane rõhk detailidele

Iga hetk aias peab olema mugav - selleks ärge unustage pisidetaile. Korralikud grillitarbed teevad igast pereisast meisterkoka; pehmed padjad stiilsel välidiivanil panevad iga pereema end tõelise daamina tundma; mängunurk rõõmustab ja arendab pere pisemaid.

grillitarbed-aiakujundus-aiamööbel

Turu 34B, III korrus, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates