Kastani 42-2, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Lillefestival 2012 WIP

Kuidas valmis Ruumi Maastikuarhitektuuri näidisala Rahvusvahelisel Tallinna Lillefestivalil

 

Ruumi Maastikuarhitektuur on tuntud arhitektuursete väikevormide kasutamise poolest. Meie üks põhilisi hüüdlauseid on "Aiakujundus ei ole ainult haljastus". Sellest tulenevalt ei kasutanud Ruumi Maastikuarhitektuur selleaastasel Lillefestivalil ühtegi lille. 

Lillefestival-aiakujundus-18

 

Teema "Valgus ja värv" inspireeris meid juhinduma tõsiasjast, et valguseta ei ole ka värvi. Nii kasutasimegi värvi loomisel värvilisest klaasist läbitungivat valgust. Selline lahendus muutis disaini dünaamilisekt, kuna peegelduvad värvigrupid muutuvad ajas koos kellaaja ja aastaringiga.

 

Et värv saaks piisavalt domineerida, jätsime üldise disainilahenduse lihtsaks, kasutades esteetilist geomteerilist vormi ning jättes ainsaks haljastuse elemendiks kõrrelised taimed.

 

Näidisgalerii

Could not load widget with the id 11.

 

Could not load widget with the id 12.

 

Could not load widget with the id 13.

Autor

Martti Mäger

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Turu 34B, III korrus, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates