Kastani 42-2, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

3D-visualiseerimine

Ruumi Maastikuarhitektuur pakub Eestis kõige arenenumat 3D-visualiseerimise teenust. Visualiseeritavate objektide hulka kuuluvad detailplaneeringud, väliruumi kujundus, reaalsed 3D-keskkonnad ja kõik vajaminevad detailid.

google-earth-aiakujundus

1. Google Earth

aiakujundus-3d-tarkvara

2. Ruumi 3D-mootor

aiakujundus-3d-tarkvara-android

3. Naudi fotoreaalset 3D-keskkonda

Aiakujunduste visualiseerimine

Aiakujunduste visualiseerimine on vajalik reaalse ettekujutuse saamiseks loodavast aiast. Ruumi Maastikuarhitektuur on võtnud 3D-visualiseerimise iga aiakujunduse standardiks. Meie ei tee 3D-pilte lihtsalt põhimõtte pärast, vaid aiakujunduse efektiivsuse tõstmiseks.

Meie 3D-visualiseeringud lahendavad ruumikasutuse, valguse ja varju (sh. Päikese reaalne mõju loodavale aiale). Ruumi Maastikuarhitektuuri 3D-keskkond näitab elutruult, kuidas Päike ja tehisvalgus ruumis töötab, arvestades kas või kindlate kuupäevade ja kellaaegadega.

Detailplaneeringute visualiseerimine

Tihti soovivad kohalikud omavalitsused näha detailplaneeringute 3D visualiseerimisi, et hinnata mahtusid, vaatekoridore ning valguse-varju mõjusid loodavale ja olemasolevale keskkonnale.

Enamasti luuakse detailplaneeringutest eemdalt vaadeldav staatiline pilt või vaated kindlatest ilmakaartest. Ruumi Grupp lisab traditsioonilisele lahendusele uue funktsionaalsuse. Nüüd on võimalik detailplaneeringut vaadelda dünaamiliselt, seda pöörata ning soovitud nurkade alt reaalajas vaadelda. Lisaks selle on lisatud võimalus loodut vaadelda inimese vaatenurgast.

Tuleb ette olukordi, kus soovitakse presenteerida erinevaid lahendusi ning sealjuures näidata objekte kihtide või kategooriatena. Tänu Ruumi Grupi uuenduslikule 3D-lahendusele on seda võimalik reaalajas teostada.

 

 

Interaktiivne detailplaneeringu 3D

Iga 3D platvormi peal loodud detailplaneeringu visualiseerimist on võimalik sisestada Ruumi Grupi detailplaneeringu vaatlemisse keskkonda. Antud lahendus pakub kõige tõetruumat ettekujutust loodavast või ümberkujundatavast alast. Kõik linnakeskkonnas planeeritavad kinnistud on võimalik laadida olemasolevasse linna 3D-mudelisse, mis annab parima ülevaate planeeritava ala sobivusest olemasolevasse ruumi.
Turu 34B, III korrus, Tartu | (+372) 5084 772 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates